BE BEYOND PROPERTY

OSVMWR0

BE BEYOND PROPERTY zahŕňa do svojho portfólia ako kancelárske, tak aj rezidenčné projekty. Dlhé roky spoločnosť sleduje vývoj na trhu s nehnuteľnosťami, aby vybrala tie najlepšie ponuky zo všetkých a tieto vedela sprostredkovať na ich ďalšie využitie.  Samozrejme k prenájmu priestorov spoločnosť poskytuje aj ďalšie doplnkové služby ako je servis spojený s údržbou bytu, právne poradenstvo, pomoc na telefóne, prenájom parkovacích miest a iné.
BE BEYOND PROPERTY sa vývojom situácie samozrejme venuje aj zariadeniu a dizajnu svojich nehnuteľností, keďže sa vyžadovalo priestory zariadiť, tak aby boli nie len dizajnové, ale aj praktické a plne využiteľné. Nadobudnuté skúsenosti sa neskôr rozhodla zužitkovať aj pri rekonštrukcií iných ako svojich projektov.
BE BEYOND PROPERTY si vybudovala silné zázemie a má svoje vlastné tímy ľudí, ktorí sú odborníci v stavebnom priemysle. Spoločnosť pracuje s výborným tímom architektov, ktorý vedia predstavy realizovať do vizuálnych podôb.

CIEĽOM BE BEYOND PROPERTY je napredovať v tom, čo robí, zlepšovať svoje služby a rozvíjať spoločnosť do budúcna. Prinášať ďalšie nové projekty, nové priestory a ďalšie nápadité rekonštrukcie možno aj Vašich nehnuteľností.

NEBYTOVÉ PRIESTORY

NEBYTOVÉ PRIESTORY 63 m2 + PARKOVACIE MIESTO
KOŠICKÁ 52/A    BRATISLAVA      

BYTOVÉ PRIESTORY

GARZOKNKA 30 m2 S LOGGIOU
PALKOVIČOVÁ  BRATISLAVA       

DVOJIZBOVÝ BYT 45m2 S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM
MIEROVÁ 25 BRATISLAVA PERLA RUŽINOVA

DVOJIZBOVÝ BYT 43 m2 SO ZASKLENÝM BALKÓNOM  14 m2
KOŠICKÁ 52/A BRATISLAVA       

DVOJIZBOVÝ BYT 55 m2 S MOŽNOSŤOU PARKOVACIEHO MIESTA
VAJNORSKÁ 80 BRATISLAVA

Zaujala vás naša ponuka, alebo máte otázku ? Neváhajte nás kontaktovať.

Watch Dragon ball super